Emlak Slider Yönetimi Müdülü

Emlak MOD
​Emlak Slider Yönetimi

Emlak Mod Olarak Emlak Portföyünüzde Bulunan Bazı Emlakları Biraz Daha Fazla Öne Çıkararak Satışını ve Kiralamasını Hızlandırmak İsteyebileceğinizi Düşünerek Emlak Mod Emlak Slider Molünü Sizin İçin Hazırladık. 

Satışta ve Kiralamalarda Biraz Daha Fazla Öne Çıkartmak İstediğiniz Emlaklar Olabilir Emlak Portföyünüzde Bulunan Emlaklar Arasından Kendi Belirleyeceğiniz Emlakları Seçerek Emlak Slider Oluşturabilirsiniz . Büyük Ekran Akıllı TV lerde İnternetin Olduğu Heryerde Yatay Olarak Slider Şeklinde Emlaklarınızı Tanıtmak İsteyebilirsiniz.

Hazırlayacağınız Emlak Slider larda Emlak Sayısında Sınırlama Yoktur İstediğiniz Sayıda Emlak Ekleyebilirsiniz Kontrol Sadece Sizde. Aşağıdaki Ekran Görüntüsü Emlak Resimlerinin Değiştiği Anı Göstermektedir Slider Ekranının Görüntütüsünü Emlak Resimlerinin Değişim Sürelerini ve Emlak Değişim Sürelerini Kendiniz Belirlersiniz Sizde Emlak Slider Emlak  Porftföyünüzde Bulunan Bazı Emlakları Daha Fazla Öne Çıkarır. Emlak Mod Emlak Slider Yönetim Modülünü Kullanmak İçin Eğitim Almanıza Gerek Yoktur Kısa Bir Süre İçinde Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Emlak Mod Sizin İçin Çalışır Size ve İşinize Değer Verir.

.

.

.


Emlak Mod Slider Yönetimi Modülü Ekranımız

.

.

.

.

.

Emlak Mod Aynı Zamanda Web Sitesi Olarak
Kullanabileceğiniz Bir Emlak Uygulamasıdır !