​Emlakmod.com İstatistik Modülü

Emlakmod.com
​İstatistik

Emlak Modun Kullanıcılarına Yeni Hizmeti emlakmod.com Sektördeki Uzmanların Buluşma Noktası !

Emlakmod.com 17.10.2021 Yayın Hayatına Başlamıştır 

Emlak Mod Emlak Uygulamasını Kullanan Firmaların Emlak Portföylerini Daha Geniş Kitlelere Tanıtabildikleri Emlak Portalıdır.

Sadece Sektörde Uzman Olan Emlak Firmalarının Emlaklarını Sergiledikleri Emlak Portalıdır emlakmod.com da Sadece Emlak Mod Uygulamasını Kullanan Firmalar Kullanım Panellerinden Emlak Paylaşımı Yapabilirler ​Emlak Mod Emlak Uygulamasını Kullanan Firmalar emlakmod.com da Yayınladıklarını Emlakların emlakmod.com Emlak Bazında Ziyaretçilerini Günlük, Ayın Günleri, Yılın Ayları, Yıllara ve Ülkelere Göre İstatistikleri Takip Edebilirsiniz  En Çok Ziyaret Edilen 10 Emlağınızı Gerçek Zamanlı Takip Edebilir Ziyaretçi Sayılarınızı Görebilirsiniz.

Bu İstatistikler Emlak Odaklı Ziyaret Olduğundan Hangi Emlaklarınızın Ön Plana Çıktığını Hangi Emlaklarınızın Çok Ziyaret Edildiğini Ziyareçi İstatistikleri Sayesinde En Kısa Zamanda Öğrenebileceksiziniz  Ziyaretçi İstatistiklerine Bakarak Analizler Yapabileceksiniz.

Amacımız Emlak Mod Uygulamasını Kullanan Firmalarımızın Emlak Satış ve Kiralamalarını Arttırarak İşlerini Katma Değerli Hale Getirmek

Emlak Mod Emlakmod.com İstatistik Modülü Ekranımız

Emlak Mod Aynı Zamanda Web Sitesi Olarak
Kullanabileceğiniz Bir Emlak Uygulamasıdır !