​Hakkımızda

Emlak Mod

Emlak Mod Yazılımları Türkiye' de ve Dünya' da Emlak Sektöründe Pazarlama ( Satış - Kİralama ) Tarafında Konumlanan Firmalar İçin Hazırlanmış Yeni Nesil Emlak Uygulamasıdır

Emlak Mod Dortek Tasarım Projesi olarak 01.01.2021  Tamamlanmış Olup Kullanıma Açılmıştır. Geliştirilmeye Devam Edilmektedir Emlak Mod Dortek Tasarım Markasıdır.


​Dortek Tasarım

Dortek Tasarım 2013 Yılında Türkiye' de Web Tasarım Alanında Faaliyet Göstermek Üzere Kurulmuştur. Dortek Tasarım Dortek Teknoloji Kuruluşudur


Dortek Teknoloji

Dortek Teknoloji 1989 Yılında Doruk Yazılım Olarak İstanbul' da Faaliyetine Başlamıştır. İlk Önce Yazılım Alanında Faaliyet Gösteren Firmamız Zamanla Bilgisayar ve Güvenlik Sistemlerinide Faaliyet Alanına Eklemiştir. Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Alanında Türkiye Çapında Bir Çok Başarılı İşin Altına İmzasını Atmıştır.

DORTEK TEKNOLOJİ SAKARYA Kurucumuz 1993 Yılında DORTEK TEKNOLOJİ SAKARYA Şubesini Faaliyete Geçirmiştir. DORTEK TEKNOLOJİ Dortek Bilişim - Bilişim Sistemleri , Dortek Güvenlik - Güvenlik Sistemleri ,Hekimmarket - Biitkisel Ürünler, Dortek Tasarım - Web Tasarım Hizmetleri , Kazandıran Zamanlar - Ömür Boyu Kazanç, Dortek Sms - Kurusal ve Bireysel Sms , Kazandıran Adsl - İnternet &TV, EDortek - E Ticaret, Panayır 90 - İlan Portalı Alanlarında Faaliyetine Devam Etmektedir. 1998 Yılından Sonra DORTEK TEKNOLOJİ İSTANBUL' un Faaliyet Alanları Son Bulmuş Olup DORTEK TEKNOLOJİ Sadece SAKARYA'  da Faaliyetine Devam Edip Bu Günlere Gelmiştir.